اجاره 10 ماهه یک غرفه عرضه گوشت در کرج؛ 4میلیارد تومان!


اجاره 10 ماهه یک غرفه عرضه گوشت در کرج؛ 4میلیارد تومان!
کد خبر:
635997

|


۱۴۰۲/۰۷/۲۱ ۱۸:۵۵:۰۰

اعتمادآنلاین |

حسین علی زینلی‌زاده رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌ها کشاورزی شهرداری کرج، گفت: از آنجایی که مهلت اجاره برخی از غرفه‌های بازارهای میادین کرج، به پایان رسیده بود، این سازمان در مزایده جدید برخی از غرف خود را در به مزایده حضوری گذاشت.

به گزارش تسنیم، وی گفت: برابر ماده 3 آیین‌نامه نحوه واگذاری غرف بازار روزها این مزایده در هیئت امور میادین بررسی و با حضور نمایندگان سازمان جهاد کشاورزی البرز و نماینده سازمان صنعت و معدن  و نماینده شورای اسلامی شهر  و دو نماینده شهرداری کرج برگزار شد.

به گفته او هر یک از غرفه‌ها به صورت جداگانه رقم پایه آن اعلام و  بر اساس پیشنهادات ارائه شده به بالاترین رقم اعلام شده از سوی افراد حاضر در مزایده واگذار شد.

وی افزود: یکی از این غرفه ها، غرفه گوشت و پروتئین بازار شاهین ویلا بود که به مزایده گذاشته شد.

قرارداد اجاره سال گذشته این غرفه 128 میلیون تومان بود که با همین رقم پایه مزایده حضوری شروع شده و پس از اعلام نظر شرکت‌کنندگان در مزایده، به عدد 410 میلیون تومان برای هر ماه به پایان رسید.

مدت اجاره این غرفه در مزایده حضوری 10 ماهه بوده است که فرد دارای شرایط لازم که توانایی آن از سوی هیئت امور میادین مورد سنجش قرار گرفته بود، برنده شد.

زینلی‌زاده با اشاره به اینکه این غرفه 7 متقاضی  برای اجاره داشت، افزود: پیشنهاد نفر اول در این مزایده 410 میلیون تومان و نفر دوم 405 میلیون تومان برای هر ماه بوده که به بالاترین قیمت اعلام شده واگذار شد.

در موضوع مزایده سقفی برای اعلام قیمت وجود ندارد و فرد حاضر در جلسه با توجه به توانایی و پیش‌بینی درآمدی که از غرفه خوهد داشت اعلام نظر و قیمت می‌کند. بر اساس قانون مزایده فرد برنده مزایده باید 10 درصد از کل مبلغ اجاره 10 ماهه را به عنوان حسن انجام تعهد در همان جلسه پرداخت کند که برنده مزایده این مبلغ را نیز در همان جلسه مزایده از طریق دستگاه کارت‌خوان سازمان پرداخت کرد. 

وی در پایان با اشاره به هدف از برگزاری مزایده حضوری گفت: سازمان میادین به دنبال احقاق حقوق شهرداری و بیت‌المال است و این مبالغ در راستای افزایش درآمد شهرداری و ارائه خدمات به شهروندان استفاده می‌شود.

 


آخرین اخبار
بیشتر بخوانید

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here