اتفاقی عجیب همزمان با قتل داریوش مهرجویی و همسرش/ گفت‌وگو با وحیده محمدی‌فر درباره تهدید شخصی ناشناس تیتر یک روزنامه اعتماد شد+ تصویر


اتفاقی عجیب همزمان با قتل داریوش مهرجویی و همسرش/ گفت‌وگو با وحیده محمدی‌فر درباره تهدید شخصی ناشناس تیتر یک روزنامه اعتماد شد+ تصویر
کد خبر:
636211

|


۱۴۰۲/۰۷/۲۳ ۰۲:۵۲:۱۱

اعتمادآنلاین |

ساعتی پیش خبر رسید که داریوش مهرجویی و وحیده محمدی‌فر همسرش در منزل شخصی‌شان به قتل رسیدند.

پانزدهم مهرماه همسر داریوش مهرجویی در صفحه اینستاگرام خود از تهدید شخصی ناشناس با چاقو و سرقت از خانه‌شان خبر داده بود. همین ماجرا بهانه‌ای شد تا روزنامه اعتماد در گفت‌وگویی با وحیده محمدی‌فر جزئیات بیشتری از این حادثه را مرور کند، اما این گفت‌وگو زمانی منتشر شد که خبر قتل مهرجویی و همسرش به همراه جزئیاتی که پلیس از این حادثه اعلام کرد همه را در شوک فرو برد.

صفحه یک روزنامه اعتماد و گفت‌وگو با همسر داریوش مهرجویی

به گزارش اعتماد، بخش‌هایی از مطلب و گفت‌وگو با همسر مهرجویی را در ادامه می‌خوانید: چند سالی است که سرقت از سلبریتی‌ها گاهی به تیتر یک اخبار تبدیل می‌شود. سرقت از علی دایی، علی پروین، لاله صبوری، بهاره رهنما، پریناز ایزدیار، عادل فردوسی‌پور، هدیه تهرانی، فرهاد مجیدی و… حالا هم که سرقت از خانه داریوش مهرجویی افکار عمومی را متعجب کرده و با گذشت 9 روز از سرقت خانه داریوش مهرجویی، همسر او هنوز از این موضوع شوکه است.

«وحیده محمدی‌فر» در مورد شب حادثه به «اعتماد» می‌گوید: «شب حادثه حدود ساعت ۸ در حالی که خانه در آرامش کامل بود ناگهان متوجه سر و صدای سگ‌مان در حیاط خانه شدم. سریع در ورودی آشپزخانه را قفل کردم. تا اینکه متوجه شدم مقابل در ورودی ساختمان یک نفر با چاقو به شیشه‌های مات پنجره چسبیده است. هرچه از او خواستم خودش را معرفی کند هیچی نگفت. موبایلم نزدیکم نبود، ولی سعی کردم سرعت عمل داشته باشم. با صدای بلند گفتم؛ الان به ۱۱۰ زنگ می‌زنم. او هم در پاسخ به این حرف من گفت خب زنگ بزن. ترسیده بودم تا گفتم الو ۱۱۰ سارق فرار کرد. وقتی او در جواب به من گفت خب زنگ بزن، متوجه شدم؛ لهجه ایرانی ندارد. بعد از فرار سارق با نگهبانی شهرک تماس گرفتم. آنها هم سریع خودشان را به حیاط خانه ما رساندند و شروع به گشتن حیاط و کوچه‌های اطراف کردند، اما کسی را ندیدند. البته مدتی پیش هم یکسری وسایل از جمله سنتور مربوط به فیلم سنتوری را از خانه ما سرقت کردند که در حال حاضر وکیل همسرم پیگیر کارهای قانونی این موضوع است.»

 


آخرین اخبار
بیشتر بخوانید

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here