واکنش کی‌روش به تقابل با ایران


واکنش کی‌روش به تقابل با ایران
کد خبر:
635881

|


۱۴۰۲/۰۷/۲۱ ۰۴:۱۵:۳۸

اعتمادآنلاین |

کارلوس کی‌روش در نشست خبری پیش از بازی با عراق در تورنمنت ۴ جانبه اردن، اظهار داشت: مسلم است که این تورنمنت فرصت مهمی برای ما در راه آماده سازی برای جام ملت های آسیا و مقدماتی جام جهانی است.

به گزارش فارس، وی افزود: برای ما رویارویی با عراق و همچنین بازی دوم که برابر اردن یا ایران انجام خواهیم داد، تدارک خوبی است.

سرمربی تیم ملی قطر اضافه کرد: ما تیم خوبی با گروه جدیدی از بازیکنان داریم و چیزی که برای ما اهمیت دارد این است که بتوانیم تیمی بسازیم که عملکرد باکیفیتی داشته باشد و نتیجه بگیرد.

کی روش در خصوص رویارویی با عراق گفت: تیم ملی عراق قوی است و شامل گروه خوبی از بازیکنان جنگنده در زمین است، بنابراین من انتظار دارم که این بازی دوستانه یک فرصت برای هر دو تیم باشد و به عنوان یک مرحله تدارکاتی مهم است.

وی در مورد میزان آمادگی بازیکنانش گفت: ما باید با همه شرایط کنار بیاییم و گروهی از بازیکنان واجد شرایط را در اختیار داشته باشیم تا به بهترین شکل تیم ملی را نمایندگی کنیم.

سرمربی سابق تیم ملی کشورمان درخصوص احتمال تقابل با ایران در این تورنمنت، توضیح داد: حضور در تیم ملی ایران را تجربه‌ای موفق در دوران مربیگری خود می‌دانم. زندگی یک مربی همواره با تغییرات و نقاط عطف مختلفی همراه است.

کی‌روش تاکید کرد: برای تبدیل تیم ملی قطر به سطحی ممتاز و رقابت با همه شایستگی‌ها تاکید دارم

 


آخرین اخبار
بیشتر بخوانید

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here