قیمت خودرو امروز ۲۲ مهر ۱۴۰۲؛ خبرهای دلاری با بازار خودرو چه کرد؟


قیمت خودرو امروز ۲۲ مهر ۱۴۰۲؛ خبرهای دلاری با بازار خودرو چه کرد؟
کد خبر:
636087

|


۱۴۰۲/۰۷/۲۲ ۱۱:۲۵:۰۰

اعتمادآنلاین |

قیمت خودرو امروز شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۲ هیچ تغییری ندارد. با آغاز دوباره روند معاملات از امروز، بازار خودرو روند آرامی به خود گرفته است.

به گزارش تجارت نیوز، روند آرام نرخ دلار در انتهای هفته گذشته باعث شد تا جو هیجانی در بازار خودرو نیز فروکش کند؛ اما باتوجه به اخبار منتشره در مورد دلار و آینده بازارها، احتمال می‌رود که قیمت خودرو نیز طی ساعات پایانی امروز شاهد تغییراتی باشد.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی از آغاز امروز تغییری ندارد.

کوییک دنده‌ای S از هاچ‌بک‌های اقتصادی شرکت سایپا محسوب می‌شود که طی هفته‌های گذشته نوسانات جزئی داشته و امروز نیز بدون تغییر، روی کانال ۳۵۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

شاهین G از سدان‌های لوکس سایپا به شمار می‌رود که از چند روز گذشته روی کانال ۵۹۰ میلیون تومان ثابت شده و تغییری ندارد.

سمند سورن پلاس بنزینی یکی از سدان‌های پرطرفدار ایران خودرو به شمار می‌رود که هیچ تغییری نداشته و با قیمت ۵۸۳ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

پژوپارس LX TU۵ از هم رده‌های سمند سورن بوده اما به دلیل محبوبیت بیشتر در بازار، از قیمت بالاتری نیز برخوردار است. این خودرو همانند روز گذشته با نرخ ۶۲۱ میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی نیز همانند داخلی‌ها، هیچ تغییری ندارد.

ام‌وی‌ام X۲۲ دنده‌ای اسپرت لاکچری ارزان‌ترین کراس‌اوور مونتاژی در بازار محسوب می‌شود که با نرخ ۷۱۰ میلیون تومانی روز گذشته درحال معامله است.

جک J۴ آپشنال یکی دیگر از خودروهای اقتصادی مونتاژی بوده که توسط کرمان موتور تولید می‌شود. این خودرو نیز با قیمت ۷۳۵ میلیون تومانی خرید و فروش می‌شود.

هایما S۵ دنده اتوماتیک که از معدود خودروهای مونتاژی ایران خودرو به شمار می‌رود، از چند هفته گذشته در محدوده یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی درحال نوسان بوده که امروز، بدون تغییر نسبت به روز گذشته و با قیمت یک میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

فیدلیتی پرایم نیو ۵ نفره از کراس‌اوورهای مونتاژی بهمن موتور بوده که همانند دیگر خودروهای بازار، با نرخ یک میلیارد و ۵۶۰ میلیون تومان روز گذشته خرید و فروش می‌شود.

 


آخرین اخبار
بیشتر بخوانید

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here