اگر کل کشور مانند مجلس یازدهم باشد، جمهوری اسلامی بهشت می‌شود!/پشت وزرای دولت رئیسی نماز می‌خوانم/به مردم بگوییم توقعاتشان را پایین بیاورند


اگر کل کشور مانند مجلس یازدهم باشد، جمهوری اسلامی بهشت می‌شود!/پشت وزرای دولت رئیسی نماز می‌خوانم/به مردم بگوییم توقعاتشان را پایین بیاورند
کد خبر:
635822

|


۱۴۰۲/۰۷/۲۰ ۱۱:۰۰:۱۶

اعتمادآنلاین |

سید مصطفی میرسلیم، نماینده مجلس در اجلاس سراسری حزب موتلفه اسلامی پیرامون انتخابات مجلس دوازدهم سخنرانی کرد.

به گزارش ایسنا، بخش‌های مهم سخنرانی او را در ادامه می‌خوانید:

 

  • نمونه ای احترام و ادب را بین نمایندگان مشاهده می کنیم.  نمایندگان به هم احترام می گذارند. به هم احترام می گذارند. این تصویری که در مجلس یازدهم شاهد هستیم اگر عینا در کل کشور باشد جمهوری اسلامی ایران بهشت می شود. اختلاف نظر همیشه وجود دارد اما با برخورد و زد و خورد تفاوت دارد.
  •  ما نمایندگان بیشتر سعی کردیم گرفتاری مردم را پیگیری کنیم. ما باید بتوانیم قوانین را اجرا کنیم آن گاه حق اصلی مردم ادا خواهد شد. توقع آفرینی باید منطقی باشد. ما در کشور گرفتار تحریم‌ها هستیم. اما اگر تحریم ها نباشد بازهم امکانات کشور نامحدود نیست. نباید در مردم توقعاتی ایجاد کرد که نتوانیم به آن پاسخ دهیم. اکنون توقعات بازنشستگان، معلمان و ایثارگران را نگاه کنید. همه نیز حق دارند. اما امکانات محدود است. نمایندگان باید برای مردم تبیین کنند که کشور محدودیت هایی دارند. کی برای مردم شرح دادیم که کشور در این شرایط است. توقعات را پایین بیاورید. توقع آفرینی یکی از برنامه هایی که دشمن در کشور دنبال می کند.
  • همه وزرای این دولت برخلاف دولت قبل افراد ایمانی بودند و بنده پشت آنها نماز می خوانم. اما برخی از آنها یک دفعه بعد یک ماه غرق شدند چراکه توان این مسئولیت را نداشتند. افرادی که به صحنه انتخابات می روند باید اشراف کامل به اسلام  داشته باشند. ما هر روز صبح در آغاز مجلس قرآن می خوانیم اما برخی اصلا گوش نمی کنند. باید نماینده به قانون اساسی و اسناد بالادستی اشراف داشته باشد.

 


آخرین اخبار
بیشتر بخوانید

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here