قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۲

قیمت طلا و سکه امروز در تمام قطعات و وزن‌ها روند افزایشی داشت و بازار با گپ مثبت بازگشایی شد. افزایش قیمت امروز، بیشتر قطعات سکه را به کانال بالاتر کشاند. در نخستین ساعت معاملاتی چهار‌شنبه ۲۰ دی، قیمت سکه‌ امامی بیشترین افزایش ارزش را داشت.

قیمت طلا و سکه امروز با گپ مثبت بازگشایی شد. در لحظه نگارش این گزارش، بازار طلا یکدست صعودی شد. این افزایش قیمت، غیر از سکه گرمی تمام قطعات سکه را در کانال بالاتر نشاند. با وجود اینکه روز گذشته روند قیمت‌های طلا و سکه صعودی شد، اما رشد قیمت در روز جاری افزایش بیشتری داشت.

Screenshot 2024-01-10 at 1.35.06 PM

گفتنی است در لحظه نگارش این گزارش انس جهانی افزایشی است و با رقم ۲۰۳۴ دلاری در حال معامله است.

قیمت سکه امامی روز چهار‌شنبه ۲۰ دی ۱۴۰۲ با افزایش ۷۶۱ هزار تومانی به ۳۱ میلیون و ۶۱۰ هزار تومان رسید. قیمت سکه‌ بهار با افزایش ۷۲۵ هزار تومانی روی رقم ۲۸ میلیون و ۲۲۰ هزار تومانی ایستاد.

در پنجمین روز هفته، قیمت نیم‌سکه با افزایش ۴۰۰ هزار تومانی بازگشایی شد. این قطعه با قیمت ۱۷ میلیون و ۳۹۰ هزار تومانی در حال معامله است. در لحظه نگارش این گزارش ربع سکه رشد ۲۵۰ هزار تومانی دارد و با قیمت ۱۱ میلیون و ۲۴۵ هزار تومان معامله می‌شود. همچنین سکه گرمی رشد ۱۵۰ هزار تومانی دارد و با رقم ۶ میلیون و ۱۵۰ هزار تومانی در حال معامله است.

در شروع  معاملات امروز ۲۰ دی در بازار، قیمت طلا  در تمام قطعات و وزن‌ها افزایش داشت. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با افزایش ۴۵ هزار تومانی با رقم ۱۱ میلیون ۲۸۴ هزار تومان در حال معامله است. هر گرم طلای ۱۸ عیار با رشد قیمت ۱۰ هزار و ۴۰۰ تومانی روی رقم دو میلیون و ۶۰۵ هزار تومانی ایستاده است. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم دو میلیون و ۵۷۰ هزار تومان در حال معامله است.

در لحظه نگارش این گزارش حباب در خانواده سکه‌ها نیز صعودی است. حباب سکه‌‌ امامی ۴۹۱ هزار تومان، سکه بهار ۴۳۱ هزار تومان، نیم‌سکه ۲۶۸ هزار تومان، ربع سکه ۱۸۵ هزار تومان و سکه گرمی ۱۱۸ هزار تومان  افزایش دارد.

آخرین اخبار
بیشتر بخوانید

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here