قیمت یورو امروز شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۲ در بازار

قیمت امروز یورو، برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به قیمت یورو وارد سایت شوید.

در معاملات امروز بازار تهران، هر اسکناس یورو ۵۶۷۱۴تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت هر یورو نسبت به معاملات روز گذشته ۲۵۶ تومان کاهش  قیمت را تجربه کرد. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۵۶۹۷۰ قیمت خورده بود. همچنین صرافی ملی امروز قیمت هر یورو را ۴۶۵۵۸ تومان برای خرید و ۴۷۰۲۸ تومان برای فروش اعلام کرد. مرکز مبادله قیمت یورو را برای امروز ۴۷۰۲۸ تعیین کردند.

قیمت یورو در بازار آزاد دی ماه

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
هفته اول دی ۵۵۳۸۳ ۵۵۱۵۲ ۵۵۱۵۱ ۵۵۲۸۰ ۵۵۹۹۴ ۵۵۸۹۰
هفته دوم دی ۵۵۹۰۸ ۵۵۸۱۵ ۵۵۷۹۲ ۵۵۴۹۱ ۵۵۵۰۲ ۵۶۲۹۸
هفته سوم دی ۵۵۷۲۳ ۵۵۷۷۰ ۵۵۹۰۹ ۵۶۲۴۰ ۵۶۹۷۰ ۵۶۷۱۴
هفته چهارم دی

قیمت یورو امروز در بازار آزاد

قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۵۶ هزار و ۷۱۴  تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت یورو امروز در بازار آزاد تهران حدود ۲۵۶ تومان نسبت به قیمت یورو در روز گذشته کاهش یافت. روز گذشته یورو با اندکی نوسان، در بازار آزاد تهران ۵۶۹۷۰ قیمت خورده بود.

قیمت یورو امروز در صرافی‌ ملی

همچنین قیمت هر برگ اسکناس یورو در مرکز مبادله با کاهش نسبت به روز کاری گذشته به ۴۷ هزار و ۲۸ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۳ هزار و ۱۷۰ تومان رسیده است. قیمت یورو در روز گذشته قیمت یورو  ۴۷ هزار و ۳۹۳ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۳ هزار و ۱۳۰ تومان اعلام شده است.

در صرافی ملی نیز قیمت یورو امروز ۴۶  هزار و ۵۵۸ برای خرید و ۴۷ هزار و ۲۸ تومان برای فروش قیمت خورد که نسبت به قیمت روز گذشته کاهش داشته است. روز گذشته قیمت یورو در صرافی ملی ۴۶ هزار و ۶۶۸ برای خرید و ۴۷ هزار و ۳۱۷ تومان برای فروش تعیین شده بود.

اهمیت قیمت یورو در ایران

یورو ارز رسمی اغلب کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این ارز توسط ۱۹ عضو از ۲۷ عضو آن استفاده می‌شود.آلمان، فرانسه، اتریش، فنلاند،ایرلند ایتالیا و لوکزامبورگ بخشی از کشورهایی هستند که از ارز یورو استفاده می‌کنند. البته ۹ کشور دیگر نیز وجود دارند که با اینکه عضو اتحادیه اروپا نیستند اما از یورو برای مبادلات خود می‌کنند.  با توجه به اینکه یورو پس از دلار پرکاربردترین ارز استفاده شده در جهان است نوسانات آن برای فعالان بازار بسیار بااهمیت است و بسیاری روزانه قیمت یورو را رصد می‌کنند. در ایران نیز قیمت یورو بر بازارهای خاص و همچنین برخی فعالیت‌های بازرگانی اثرگذار است. به همین دلیل قیمت بررسی قیمت روز یورو در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.

آخرین اخبار
بیشتر بخوانید

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here